Newsflash
Home arrow Linki
Polskie linki
  Odnośnik Odsłony
     Polskie Wina
Pierwszy niezależny polski portal, prezentujący najlepsze i najciekawsze polskie wina, które zdobyły uznanie wśród fachowców z branży. Zawiera opisy i oceny win, których lista jest systematycznie aktualizowana.
7722
     Kurdesz
O winie i nie tylko :-) Strona o winie, uprawie i winiarstwie w profesjonalnym wydaniu. Także forum gdzie autorzy strony odpowiadają na pytania.
9136
     Stowarzyszenie Winiarzy i Miodostytników Polskich
Znajduje się tu najbardziej prężne forum winiarskie w Polsce - od którego wszystko się zaczęło i bez którego nie byłoby naszej strony. Można tu znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dotyczące wyrobu wina, miodów pitnych i uprawy winorośli
8693
     "Winnice Małopolski"
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Krakowie rozpoczyna, przy współpracy Stowarzyszenia Małopolskie Forum Winne oraz Polskiego Instytutu Winorośli i Wina, realizację projektu Winnice Małopolski. Celem przewodnim projektu jest odrodz
7836
     Winogrona.org
Bardzo ciekawy serwis poświęcony uprawie winorośli w Polsce, do tego forum gdzie można znaleźć fachową pomoc i porady. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom serwis jest współtworzony przez użytkowników.
10286
     Euro-win
Wszelkie akcesoria potrzebne do uprawy winorośli i wytwarzania wina. Niewątpliwym hitem są autorskie prasy robione na konkretne zamówienie klienta. Do tego wiadomości lokalne dotyczące upraw winorośli z Jasła i okolic.
9097
     e-sadzonka
Profesjonalne sadzonki winorośli. Bardzo duży dobór odmian z możliwością wyboru wielu podkładek dla różnych rodzajów gleb. Profesjonalny materiał do nasadzeń pochodzący z najlepszych szkółek winorośli.
9203
     Zielonogórskie Stowarzyszenie Winiarskie
Strona winiarzy zielonogórskich. Znajdują się tam opisy m.in. kilku winnic z tego terenu wraz z galeriami zdjęć.
9641
 

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Mambo 4.5.5 PL powered by MamboPL.com Team